אודות

תיאור החברה ומגבלות המידע


חברת א.גול נכסים והשקעות בע"מ הוקמה בסוף שנת 1999. 
בסוף שנת 2005 הקימה החברה את הפעילות המסחרית בתחום הפינות והפרופילים לענף הבניה, במטרה לענות על הצורך שהיה קיים במתן פתרונות לביצוע גמר איכותי ומדויק של הטיח ועבודות הגמר בבניה. א.גול הינה בעלת הזיכיון והנציגות הבלעדית של חברת פרוטקטור גרמניה, לשיווק והפצה באזורנו של כל מוצריה.
המותג פרוטקטור קיים בישראל משנת 1988. 
פרוטקטור הינה היצרנית והמפתחת הגדולה בתחום הפינות והפרופילים לענף הבניה. היא מובילה את השוק בגרמניה ובאירופה ומשווקת את מוצריה לעשרות מדינות ברחבי העולם. לפרופילים הגרמניים המקוריים מתוצרת פרוטקטור גרמניה אין מתחרים בכל הקשור לטיב ואיכות חומרי הגלם והמוצרים על סוגיהם השונים.
א.גול מעמידה את כל הידע והניסיון שלה לצד היתרונות הטכנולוגיים של חברת פרוטקטור גרמניה, תוך הקפדה יתרה על שמירת איכות המוצרים המסופקים ומתן שירות יעיל ומהיר, דבר אשר תרם ותורם לשיפור ולהתייעלות באיכות ורמת הביצוע בענף הבניה בישראל. 
א.גול וצוות עובדיה מקפידים להיות גאוות הלקוחות ובעלי המקצוע שהם קהלי היעד הסופיים שלה, כולם יחדיו יודעים להעריך את איכות הפרופילים הגרמניים המקורים מתוצרת פרוטקטור גרמניה והפתרונות האינסופיים המוצעים לשימושים נרחבים בטיח ובעבודות הגמר בבניה.
בקטלוג המצורף מובאת סקירה כללית על מפעל פרוטקטור וכן על אשכולות הפרופילים.
המידע הרשום בקטלוג זה ו/או בדפי המידע המופצים על ידינו וכן בכל הקטלוגים המופצים על ידי 
פרוטקטור אינו מהווה ייעוץ טכני ו/או תחליף לייעוץ טכני והינו בגדר סקירה כללית בלבד,שאינה מהווה תחליף לבדיקה ייעודית לפרויקט עצמו וקבלת הוראות בהתחשב במקום ודרך ההרכבה הספציפים. 
המידע בכללותו לרבות המידע הטכני ו/או האינפורמטיבי אינו מהווה תחליף כלשהו להוראות והנחיות 
הביצוע אשר צריכים להינתן על ידי האדריכלים,המהנדסים ושלוחיהם, המפקחים ו/או מי מטעמם.
על המבצע ו/או המשתמש הסופי לבדוק בכל מקרה את התאמת הפרופיל לייעודו,בהתאם לאופי ולייעוד השימוש הנדרש.
כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה,ישירה או עקיפה,בשל הסתמכות על האמור,תחול על המבצע ו/או המשתמש בלבד.
אחריות היצרן והמשווק מוגבלת לטיב ואיכות החומרים בלבד כשהם מאוחסנים כראוי ובהתאם לתקנים. האחריות לא תחול על טיב העבודה וביצועה בפועל בשטח.
אחריות היצרן והמשווק, מוגבלת בכל מקרה להחלפת המוצר בלבד ללא אחריות כלשהי לכל נזק מעבר להחלפת המוצר. חברת פרוטקטור גרמניה PROTEKTORWERK

משנת 1903 באירופה ובעולם


הצלחת פרוטקטור איננה מקרית. מפעל פרוטקטור קיים משנת 1903 ונחשב לגדול ולמוצלח ביותר באירופה בפרט ובעולם בכלל. ההצלחה איננה מקרית. ערך המוצר נקבע על פי תועלתו למשתמש ,לכן רואה עצמה פרוטקטור מחויבת לפתרונות הטובים ביותר והתוצאה היא קשת מוצרים חדשנית הצופה אל העתיד ומובילה את תחום מוצרי הבניה.
פרוטקטור דואגת לשיפור תמידי של מוצרי הבניה המודרנית תוך ביצוע שוטף של בדיקות ,מבחנים ומחקר ובמטרה מוצהרת של פיתוח טכנולוגיות חדשות .
שימוש מושכל במוצרי האיכות הנכונים, יביא את המשתמש והלקוח הסופי להצלחה מתמשכת בביצוע . מגוון הפתרונות ופריסת היישומים הם למעשה דרישות השוק ההכרחיות מהמוצר ,לכן קשת המוצרים מתרחבת ללא הרף ומתאימה עצמה לדרישות ענף הבניה .
פרוטקטור מייצרת כיום למעלה מ- 1500 סוגים שונים של פרופילים ואביזרים על פי החלוקה:מעל 400 סוגים שונים של פרופילים לטיח וממגוון חומרים כמו – פח מגולוון ,אלומיניום ,פלדת אל-חלד(נירוסטה), פלסטיק, פי.וי.סי ועוד .מעל 100 פרופילים שונים לשימוש כיסוי וגימור לוחות גבס על צורותיו השונים ולמעלה מ- 500 פרופילים לשימוש פנימי עבור הבניה היבשה המכילה בתוכה גם את פרופילי הריצוף, תפרי ההתפשטות לבטון, פרופילים לחיבור בטון וטיח, תעלות מרזבים וצנרת לניקוז ואוורור גגות ועוד. 
הייצור כפוף לבקרת איכות תמידית אם על ידי מעבדות החברה ואם על ידי מכוני התקינה. כיצרן מספר אחד בשוק הגרמני ובאירופה כפופה ומחויבת פרוטקטור לתקנים הגרמניים המחמירים ( DIN ).

האות P סימן הזיהוי המפורסם של מוצרי פרוטקטור גרמניההסוגים העיקריים של הפרופילים המיוצרים על ידי פרוטקטור גרמניה 
 


* פרופילים לטיח


פרוטקטור מייצרת למעלה מ- 400 סוגים שונים של פרופילים לטיח על סוגיו וצורותיו השונים .הפרופילים מיוצרים ממגוון חומרים כמו:פלדה מגולוונת בגלוון חם, אלומיניום, פלסטיק- פי.וי.סי, פלדת אל-חלד – נירוסטה ועוד. פרופילי הטיח מאפשרים לטייח להשתמש בשיטות טיוח מודרניות תוך הבטחת דיוק, איכות וחיסכון בזמן ועלויות. קשת המוצרים מבטיחה התאמה לכל תחומי היישום של הטיח טיח פנימי, חיצוני, טיח מלט וגבס, טיח מבודד ומערכות בידוד תרמיות. קשת המוצרים הרב תכליתית מספקת פרופילים לפינות, פרופילים אופקיים עליונים ותחתונים, פרופילים לעוביים שונים של יישומי הטיח, פרופילי קצה, תפרי התפשטות, פרופילי מסגרת, פרופילים מיוחדים ועוד .


* פרופילי פי.וי.סי קשיח לציפוי חיבור וגמר בניה


פרופילי הפי.וי.סי הקשיח של פרוטקטור מיוצרים משנת 1958 תוך כדי פיתוח מתמיד עד לטכנולוגיות העדכניות של ימינו.הפרופילים מספקים פתרונות טכניים הכרחיים לקבלת גימור נקי ומקצועי של חזות הקירות. קשת הפרופילים כוללת פרופילים עבור ציפויי קירות חוץ ופנים, פרופילים לחיבור בין חומרים שונים (לדוגמא עץ עם גבס,מתכת עם פלטות גבס או צמנט), פרופילים עבור גגות שיפועים (רעפים וכו`) פרופילי קצוות, פרופילי זווית, פרופילי הגנה מחדירת מי גשם, פרופילים למערכות אוורור גגות בעלי ניקוב מלבני על פי התקן הגרמני 4108/3 DIN.


* פרופילים לבניה יבשה 


פרוטקטור מספקת פתרונות מלאים למערכות ציפוי פנימי יבש, דבר המאפשר דיוק מרבי ומקצועי בבניה החדשה והמודרנית. תודות לגמישות ואפשרות עיצובם מאפשרים הפרופילים הפרדה פנימית מהירה ברורה ואלגנטית. הפרופילים מאופיינים בעיקר על ידי היציבות הזוויתית האופטימאלית והדיוק הממדי, סימון מרכז הפרופיל ומיקום החורים עבור הברגים לקיבוע הפרופיל ופרופילים חדשניים ביותר המיועדים לקירות גבס ומאפשרים שימוש יעיל ורחב ביותר להולכת כבלי תקשורת וחשמל.
מערכות מיוחדות לתקרות וקירות אקוסטיים
ניצבים ופרופילים שונים – פטנט ייחודי של פרוטקטור לבנייה וציפוי קירות ותקרות לקבלת ערך גבוה של ספיגת הקול. הפרופילים לבידוד האקוסטי על צורותיו מסופק עם אביזרים שונים ביניהם אביזרים אלסטיים מונעי רעידות,כולל טבלאות תקני ביצוע ורמת הבידוד האקוסטי בצורות הבניה השונות. בנוסף קיימים סדרות שונות של תקרות מתכת מיוחדות ובצבעים שונים.


* מערכות להנמכת תקרה פרופילי C


פיתוח ייחודי של פרוטקטור.מערכות הכוללות פרופילי Cואביזרים מיוחדים להנמכה והרחקת תקרה. כל סוג של מערכת הנמכה ממוין לפי קבוצות העמסה למתיחה אנכית על פי התקן הגרמני 18168/2 DIN


* פרופילים מיוחדים ליציקות בטון ומדה


פרופילי הפרדה מפי.וי.סי ומתכת ליציקות בטון ומדה,תפרים,פרופילי סיום יציקה ועוד .


* מרזבים וצנרת לניקוז גגות


פרוטקטור מציעה את מגוון המרזבים לניקוז גגות הגדול באירופה.
המוצרים מאופיינים בעמידות הגבוהה לקרני UV דבר השומר על צבעם המקורי לאורך זמן .
המרזבים עשויים מפלסטיק באיכות גבוהה וזמינים בצורת חצי עיגול או ריבוע. הצנרת מסופקת עם אביזרים משלימים בצבע המרזב.המרזבים והצנרת האנכית להורדה עמידים להשפעת מזג האוויר,נותרים יציבים,מוצקים,אינם דורשים תחזוקה או ציפוי והם קלים ונוחים להתקנה.
למידע טכני נוסף באתר:www.protektor.com 

פתרונות חכמים לבניה